Dopis Věry Krásné

propagační foto

Bc. Věra Krásná

Vítejte,

pokud jste otevřeli tuto stránku, je zřejmé, že máte rádi pohyb nebo Vás k pohybu nutí jiné okolnosti (bolesti zad a kloubů, bolesti hlavy, špatné vyprazdňování, nízká fyzická kondice, stresující způsob života, nadváha, kompenzace jednostranného zatížení – práce, sport, doporučení lékaře atd.) Ať už je Váš důvod jakýkoliv, budu ráda, pokud budete číst dál.

Důležitou podmínkou pro zlepšení Vašeho fyzického a psychického stavu je zapomenout na výmluvy - na nedostatek času, věk, postavu, na to, že jste nikdy necvičili, že se na Vás budou všichni dívat, a hlavně začít ihned. Neberte pohyb jako nutné zlo, ale jako příjemnou součást života.

Jako lektorka a trenérka mám dlouholeté zkušenosti podložené studiem a konzultované s lékaři, fyzioterapeuty a dalšími odborníky.

„Pohyb = běžná součást života.“

Miluji život provázený úsměvem na rtu a otevřeným srdcem. Ráda lidi poslouchám, vedu je, i učím. Vzdělávám se, abych mohla pomáhat. Náročnost svých lekcí sestavuji s ohledem na věk, zdravotní stav, způsob života, fyzickou i psychickou kondici cvičenců. Vždy dbám na uvolnění kloubů, zahřátí těla, posílení a protažení důležitých svalových partií.

Cvičení

Cvičení

Mám kolem sebe spokojené cvičence ve věku 20, ale i 60 let. Trénuji aktivní sportovce, pohybem nedotčené laiky, ale i lidi se zdravotními problémy. Jsem absolventkou fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity, držitelkou certifikátu Dornova metoda a Breussova masáž, Antistresová masáž hlavy, Reflexologie ruky a SM systém. Jsem majitelkou a trenérkou juda dětí Soukromé školy bojových sportů a mám dlouholeté praktické zkušenosti v oblasti vedení kondičního a zdravotního cvičení.

Ale hlavně – miluji pohyb a chci pomáhat!

Těším se na Vás,
Věra Krásná

Pomůcky na zdravotní cvičení

Pomůcky na kondiční cvičení

Bc. Věra Krásná

Certifikáty